• info@bthaberangels.com

Başvuru Süreci

Başvuru Süreci

Başvuru Süreci

Yatırımcılarla görüşmek isteyen firmalarımızın öncelikle BThaberAngels.com sitesinden Girişimci olarak üye olması gerekiyor. Burada bütün bilgileri güvenle doldurabilirsiniz. Sizinle görüşüp onay alınmadan hiçbir firmamızın bilgisi başkaları ile paylaşılmaz. Sadece One Pager dökümanında verdiğiniz bilgiler, (Firma isim, adres, tel web adresi gibi belirleyici bilgiler tarafımızdan çıkarılarak) bu siteye üye olan Yatırımcı firmalar tarafından görüntülenecektir. Bu işlem her yerde yatırım alma süreçlerinin bir parçasıdır.

Başvurular tamamlanınca biz sadece ismi ve belirleyici bilgilerin çıktığı one pager formları yatırımcı firmalara ileteceğiz ya da firmalar siteden görecekler. Yatırımcı firmalar bize ilgi duydukları firmayı bildirmelerinin ardından size dönüp “şu yatırım firması sizinle görüşmek istiyor” bilgisi vereceğiz, siz onay verirseniz görüşmeler başlayacak ve gerekli NDA, aracılık gibi sözleşmeleri hazırlanacak. Biz 6 Ağustos günü kabul ettiğiniz firmalarla online sunum imkanı sağlayacağız.

Bütün bu işlemlerin dışında Bilişim 500 Araştırması artık bir #pazaryeri ‘dir . Yukarıdaki işlemlerin hiçbirine katılmasınız bile 4 Ağustos tarihinde yapılacak ödül töreni ve sonrasında yayımlanacak araştırma kataloğu sonrasında bu yatırım firmalar sizlerle temasa geçebilir.

.